Pensjonat

Pensjonat dla koni.

"Przychodzi taki czas kiedy miłość do koni przestaje być tylko pasją, a staję się sensem życia."

          Jeżeli szukasz pensjonatu dla swojego ukochanego konia to wiedz, że dobrze trafiłeś. Jesteśmy ludźmi dla których konie i prowadzenie stajni są pasją a niektórzy mówią, że miłością. Kochamy konie, wszystkie konie w naszych oczach nie ma złych koni, ogiery nam nie straszne chociaż wymagające.
           Gdy pierwszy raz w naszych głowach powstała wizja stworzenia pensjonatu kierowaliśmy się 17 letnim doświadczeniem trzymania naszego ogiera arabskiego w różnych stajniach. Przez te lata wiedzieliśmy czego oczekujemy jako klienci pensjonatu oraz czego nam brakowało...
Dziś oferujemy pensjonat, w którym codziennie wybierane są nieczystości i dościelane boksy. Konie spędzają całe dnie na zielonych padokach jeśli pogoda na to pozwala. Do dyspozycji udostępniamy miedzy innymi siodlarnie, plac do jazdy 20x40, lonżownik, zadaszoną myjkę zewnętrzna, miejsce na grilla i ognisko z rusztem itp. Dla najmłodszych wciąż rosnące w inwentarz mini zoo.
          Ponadto jesteśmy stajnia przyjazną koniom z problemami oddechowymi typu RAO. Istnieje możliwość ścielenia peletem lub trocinami oraz karmienie parowanym sianem. Doradzamy w dietetyce naszych kopytnych podopiecznych, pilnujemy zaleceń, odchudzamy i dokarmiamy, wedle ustaleń z właścicielami.