Nasze konie

Nasze konie

ELECTUS
KARY OGIER UR. 14.01.2001

Koń dzięki któremu wszytko się zaczęło a na własną stajnie przyszło czekać prawie 18 lat. Przedstawiamy Ogiera czystej krwi arabskiej, łamacza niewieścich serc i oazę spokoju :)

 

FAZA 
KARA KLACZ UR. 11.07.2013
Mała klacz o wielkim sercu. Kuc szetlandzki, nabyty w województwie łódzkim razem z synem. Kiedyś chodziła w bryczce ale dzięki pracy z ziemi, dziś jest doskonałym nauczycielem jazdy konnej dla najmłodszych adeptów tej sztuki :) 
MASCARA
KASZTANOWA KLACZ UR. 14.03.2013 
Nasza Mania to klacz czystej krwi arabskiej, chociaż wyglądem bliżej jej do folbluta. Mania urzekła nas swoją łagodną naturą i mimo przykrej przeszłości ogromna potrzeba kontaktu z człowiekiem. Postanowiliśmy ją zabrać i mamy nadzieję, że w końcu dojdzie do siebie. Więcej o Mani na blogu. 

GNIEWOSZ 
SROKATY OGIER UR. 3.05.2015
Jest synem naszej Fazy. Jeśli wierzyć powiedzeniu, że małe jest piękne to faktycznie urodziwy z niego kucyk. Niestety jak historia nie raz udowodniła na przykładzie wielkich dyktatorów, Gniewosz niczym Napoleon: mały waleczny, ciekawski, nieustraszony, cwany i niezbyt lubi się myć :). Nie ustępuje pola nawet Ślązakom. 

JUMPER 
SROKATY WAŁACH UR. 2003
Nietypowa holenderska gorąca krew (KWPN). No cóż jest jedyny w swoim rodzaju. Po Jumpera wywiało nas na prawdę daleko, ponad 20h jazdy i jest łaciata sierotka z gilem w nosie i łzami w oczach! Koń, który z miesiąca na miesiąc nabiera masy i zaskakuje swoja siłą a przy tym pomysłów też mu nie brakuje.